Zajęcia USM grupa II  w sobotę (23.05.2015)

Rentgen czyli jak diagnozuje się złamane kości

Prowadzący - dr Armand Cholewka
Zajęcia odbędą się w Klinice dla zwierząt SmartVet w Silesia City Center w Katowicach,
spotkanie w Klinice o godz. 9.50

22.05.2015 - 07:35

Zajęcia USM w sobotę (9.05.2015)

1. Zaglądnąć w głąb ciała — tomografia

Prowadzący - mgr Sylwia Garbaciok
Zajęcia odbywają się w Instytucie Onkologii w Gliwicach, spotkanie przed głównym wejściem do Instytutu o godz. 9.50
Adres:
Ul. Wybrzeże Armii Krajowej 15 Gliwice

2. Zaglądamy do wnętrza naszego ciała - USG

Prowadzący - dr Lidia Szymczak
Zajęcia odbywać się będą w Śląskim Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych w Zakładzie Fizyki Medycznej, spotkanie w holu głównym (przy portierni) Centrum Chorzowskiego o godz. 9.50

Adres:
Ul. 75 Pułku Piechoty 1 Chorzów

3. Pracownia komunikacji społecznej

Prowadzący – Marcela Gruszczyk
Smartfon, czyli kilka tysięcy lat historii w twojej kieszeni
Zajęcia odbędą się na Wydziale Nauk Społecznych (ul. Bankowa) – spotkanie w holu głównym przy portierni o godz. 9.50

Adres:
Ul. Bankowa 11 Katowice

08.05.2015 - 13:42

Zajęcia w Beskidzkim Centrum Onkologii

W najbliższą sobotę Gr 3 (Bielsko) będzie miała zajęcia w Beskidzkim Centrum Onkologii w B-B o godz. 10.00

 

4. Promieniami w nowotwór - 25 kwietnia

Prowadzący – kierownik Zakładu Fizyki Medycznej Wiesław Poszwa

Zajęcia odbędą się w Beskidzkim Centrum Onkologii w Bielsku Białej – spotkanie przed głównym wejściem o godz. 9.50

Zajęcia skończą się między 11.45 a 12.00

21.04.2015 - 07:03

Zajęcia w Inspektoracie Ochrony Roślin w Katowicach

Pragnę przypomnieć, iż zajęcia w Inspektoracie Ochrony Roślin w Katowicach odbędą się w najbliższą sobotę dla obu grup zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami:

Grupa 2

1. Co drzemie w glebie?

Prowadzący – Dyr. Inspektoratu Ochrony Roślin w Katowicach Agnieszka Górska

Zajęcia odbędą się w Inspektoracie Ochrony Roślin w Katowicach, spotkanie przed głównym wejściem do Inspektoratu (po schodach w górę) o godz. 9.30,  25 kwietnia 

Grupa 1

4. Co drzemie w glebie?

Prowadzący – Dyr. Inspektoratu Ochrony Roślin w Katowicach Agnieszka Górska

Zajęcia odbędą się w Inspektoracie Ochrony Roślin w Katowicach, spotkanie przed głównym wejściem do Inspektoratu (po schodach w górę) o godz. 11.30, 25 kwietnia

21.04.2015 - 07:01

Nowy termin zajęć dla grupy III

Drodzy Studenci Szanowni Rodzice

W związku ze zmianą terminu zajęć z RTG ustalamy, że nasze nastepne zajęcia dla Grupy III pt

Rentgen czyli jak diagnozuje się złamane kości
Prowadzący - dr Armand Cholewka 

odbędą się w Klinice dla zwierząt SmartVet w Silesia City Center w Katowicach, spotkanie w Klinice o godz. 9.50 25 kwietnia

10.04.2015 - 08:25

Harmonogram zajęć WDPiSH

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z harmonogramem zajęć WDPiSH na semestr letni 2014/15

18.03.2015 - 12:14

Kurs gimnazjalny — harmonogram

Kurs gimnazjalny cz. matematyczno-przyrodnicza — harmonogram

 

21.02. — matematyka, godz.8:30–13:00 (5 godzin lekcyjnych), Instytut Fizyki UŚ               
              (ul. Uniwersytecka 4), I piętro sala 164
28.02. — matematyka, godz.8:30–13:00 (5 godzin lekcyjnych), sala 164
07.03. — matematyka, godz.8:30–13:00 (5 godzin lekcyjnych), sala 164
14.03. — matematyka, godz.8:30–13:00 (5 godzin lekcyjnych), sala 164
21.03. — fizyka, godz. 8:30–14:00 (6 godzin lekcyjnych)
28.03. — chemia, godz. 8:30–14:00 (6 godzin lekcyjnych)
11.04. — geografia, godz. 8:30–14:00 (6 godzin lekcyjnych)
18.04. — biologia, godz. 8:30–14:00 (6 godzin lekcyjnych)

18.04. — od 14:30–16:30 egzamin próbny

 

Kurs gimnazjalny cz. humanistyczna — harmonogram

 

15.03. (niedziela) — j. polski, godz.8:30–14:00 (6 godzin lekcyjnych)
21.03. (sobota) — historia, godz. 8:30–15:00 (7 godzin lekcyjnych)
22.03. (niedziela) — wiedza o społeczeństwie, godz.8:30–15:00 (7 godzin lekcyjnych)
28.03. (sobota) — j. polski, godz.8:30–14:00 (6 godzin lekcyjnych)
29.03. (niedziela) — j. polski, godz. 8:30–14:00 (6 godzin lekcyjnych)
11.04. (sobota) — historia (3 godziny lekcyjne), j. polski (3 godziny lekcyjne)
18.04. (sobota) — j. polski (3 godziny lekcyjne), wiedza o społeczeństwie (3 godziny lekcyjne) godz. 8:30–14:00

18.04. (sobota) — od 14:30–16:30 egzamin próbny

Zajęcia odbywają się na Wydziale Nauk Społecznych UŚ (ul. Bankowa 11), II piętro, sala 209.

 

W harmonogramie mogą zajść zmiany

12.03.2015 - 11:20